N00002 | Prodej stavebního pozemku 864m2 Bečváry okres Kolín

Bečváry
3 125 Kč (za m2)

Exkluzivně nabízím k prodeji rovinatý a slunný stavební pozemek v proluce centra obce v původní zástavbě. Bečváry leží jihozápadně 12km od Kolína a jihovýchodně 9 km od Kouřimi. Protéká zde říčka Bečvárka, je zde barokní zámek Bečváry veden jako kulturní památka.
K pozemku vede obecní příjezdová komunikace. Dopravní dostupnost: BUS, vlak, autem do Kolína a Kutné Hory 10 minut, do Prahy 40 minut. Příjemné a klidné bydlení s výbornou dostupností.
Na pozemku lze postavit rodinný dům s koeficientem 30% zastavitelnosti, 2.NP + podkroví, zeleň musí tvořit 65%, zastavěnost vč. zpevněných ploch 35%.
K dispozici podepsaný souhlas s novostavbou domu od obce a protokol o stanovení radonového indexu pozemku - Nízký. Na pozemku je přivedena elektřina, vodovodní řad a kanalizace je potřeba vyřídit přes správce řadu - Vodohospodářskou společnost v Benešově. Možné přípojky v přilehlé silnici u pozemku, plyn pod chodníkem.

Základní občanská vybavenost v obci: pošta, zdravotní středisko, lékárna, veterinární ordinace, dětské hřiště, Obecní úřad, ZŠ a MŠ, restaurace, obchody.
V případě zájmu pomohu s vyřízením hypotéky s nadstandardními podmínkami vč. odhadu zdarma.
Velice dobrá investice.

  • Celková plocha:864 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Charakter okolní zástavby:obytná
  • Doprava:vlak; silnice; autobus
  • Komunikace:asfaltová


Prodávající makléř

Penelope

Uršula Kittrichová

Kontaktní formulář