Reference

 

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

 

 • Na spolupráci s Vámi, Vaše profesionální jednání a celkový přístup k nám jako klientům velmi rádi vzpomínáme.
  Filip Novák, prodej bytu na Kamýku

   
 • Byla jsem s Vámi spokojena a moc děkuji za pomoc při výběru bytu a zprostředkování jeho koupě.
  Libuše Jedličková, koupě bytu ve Štěchovicích

   
 • Dodnes mám z naší spolupráce dobrý pocit.
  Pavlina Rittenauerová, prodej bytu v Krči

   
 • Uršula mi zprostředkovala prodej bytu. Byla jsem velice spokojena s profesionálním a přátelským přístupem. Byt byl prodán rychle a za velice dobrou cenu. Akro Reality každému vřele doporučuji.
  Helena Forštova, prodej bytu v Libni

   
 • Spolehněte se, pokud budeme něco potřebovat, tak jedině VY kdo to bude zařizovat.
  Zuzane Mengerová, prodej domu v Rudné u Prahy

   
 • Ještě jednou moc děkujeme za skvělé zprostředkování prodeje! Budu Vás všude doporučovat a v budoucnu, pokud budu realizovat nějaký prodej nebo koupi nemovitosti v Praze, se na Vás určitě obrátím!
  doc. PhDr. Petr Janeček, Ph.D., koupě bytu v Nuslích

   
 • Pokud bychom v budoucnu my, nebo někdo z našich přátel, potřebovali cokoli řešit v této oblasti, určitě bychom Vaši podporu a pomoc využili a s naprostou důvěrou se na Vás obrátili nebo Vás bez jakýchkoli obav všem doporučili.
  S pozdravem
  Jitka a Ivan Procházkovi

   
 • Bydlí se mi hezky. Děkuji moc za všechno, co jste pro mě udělal, byla jsem velmi spokojená jste spolehliví a co řeknete, tak platí snažíte se opravdu vyjít vstříc a udělat maximum.
  Lenka Michalinová, koupě bytu v Tróji

   
 • Byla jsem velice spokojena s profesionálním přístupem Uršuly, Kittrichové při zprostředkování prodeje mých nemovitostí v centru Prahy, vše proběhlo v souladu s mými představami a byla jsem spokojena. Firmu AKRO REALITY s.r.o. doporučuji pro jejich neformální pracovní atmosféru.
  Naďa Valentová

   
 • S Uršulou Kittrichovou spolupracuji více než 20 let, kdy se stará o moje nemovitosti, které vlastním v Praze - /činžovní domy/, t.z., že se zabývá pronájmem bytů, správou činžovních domů, prodejem bytů a domů. V současné době jsem i developer, který staví exkluzivní rodinné domy v Praze západ Statenice Černý Vůl. Naše komplexní spolupráce spočívá v naprosté důvěře, spolehlivosti, loajálnosti a přátelství, jelikož žiji z větší části v roce v zahraničí. Já si vybírám své spolupracovníky a Uršulu jsem si před 23 lety také vybral a jsem maximálně spokojen. Všem doporučuji práci firmy AKRO REALITY s.r.o, jelikož se neztotožňuji s praktikami věhlasných RK. Není nad osobní a přátelský přístup.
  Ing. Kiril Jordanov